Nowości

""""""""""""

16 listopada 2019


Z przyjemnością ogłaszam, że dziś na placu ZKwP w Bydgoszczy Ayo i ja zdałyśmy egzamin PT2. Nasza punktacja 198/200, ocena doskonała, medal złoty. Ayo jak zwykle mnie nie zawiodła, a ja nie zawaliłam jej ćwiczeń. Teraz możemy przyczaić się do trójeczki :)

Za przygotowanie dziękuję Szkole Markusek Team Pavel Markusek, a za dzisiejsze wsparcie mojej starej ekipie agilitowej z Bydgoszczy. Magda Domańska i Ewa Grzeca jesteście wspaniałe!
""""""""""""

12 pazdziernika 2019

 

Hard Dog Race Wild w miejscowości Eger Węgry z udziałem naszych chłopaków. Terenowy bieg o długości trasy 13 km z dwudziestoma przeszkodami w debiucie pokonał Skipper czyli Astral Buz Moratus wraz ze swoim panem. W tym trudnym biegu towarzyszył im maliniak Cairo z Pavlem Markuskiem. Całej sportowej czwórce serdecznie gratulujemy!
race  race2 

  

 

""""""""""""

 

15 września 2019

 

Poczta Polska nas rozpieszcza ;)

Z FCI dotarł do nas dyplom Interchampiona czym możemy się próznie 'podelektować'. Czekamy jeszcze na potwierdzenie caciba z Holandii aby domknąć liczbę 10 wniosków na międzynarodowego championa w dorobku Jaggera. 
Serdecznie dziękuję Iwonie Król Rożek hodowla Królewska Kraina za powierzenie mi psa, który niejednemu skradł serce i niejednego zdenerwował. Kasi Godlewskiej hodowla z Krainy Zabek dziękuję za profesjonalny handling i zaangażowanie. Bez Was dziewczyny pewnie nie doszlibyśmy tak daleko  :):):)

 


inter 

 

 

""""""""""""

10 wrzesień 2019

 

Bardzo ważny dokument dotarł do nas w ubiegłym miesiącu, ale dopiero teraz możemy się nim pochwalić. To jest coś wyjątkowego, coś co wyróżnia Jaggera na krajowym podwórku ;)
Zertyfikat plus dyplom potwierdzający niemiecki Championat Klubu RZV to dla nas powód do dużej dumy. Jagger zdobył go u sędziów specjalistów rasy, którzy sędziują wyłącznie rasę hovawart, posiadają wieloletni dorobek sędziowski oraz hodowlany. 
Klubowy Champion Niemiec to dla nas prestiżowy tytuł tym bardziej, że nie jest to jakiś tam klub tylko najważniejszy dla rasy ;)
Dodatkowy bonus to uwiecznienie tytułu wraz ze zdjęciem Jaggera w miesięczniku klubowym "Der Hovawart"
rzvch  rzv1ch 

 

""""""""""""

24 sierpień / 1 wrzesień 2019


Jak co roku koniec lata spędziliśmy w czeskim Jeseniku na obozie szkoleniowym z Pavlem Markuskiem. Dopisała nam dobra aura i wyśmienite towarzystwo. Dziękujemy Jarmila i Pavel za super wakacje :) 
Nie ma co dużo pisać, wszystko widac na zdjęciach. Miłego oglądania :)

 

 

https://photos.app.goo.gl/jSLEU7bDpPSzwoNp6Więcej artykułów…