Nowości

""""""""""""

19 maja 2019

 

Co to była za wyprawa ;)

Po dwóch wystawach, wraz z naszymi współtowarzyszkami podróży Hanią i Flo, dotarłyśmy do Berlina. Tutaj Hania i Florentyna przeszły brawurowo NZB - przegląd eksterieru oraz charakteru RZV dla bardzo młodych psów. Na plac Klubu Hovawart RZV Berlin Frohnau dojechało aż 9 polskich hovawartów i był to z pewnością szczególny, polski dzień. Psy oceniała sędzia specjalista Kirtsen Wesche z pomocą Marco Mummeshol. Dziękuje polskiej grupie za wspaniałą atmosferę, a chętnych do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia zapraszam serdecznie do albumu foto.


 

https://photos.google.com/share/AF1QipMEYMoMiPp75-CNi4d7i0fsBsSohEn4lGyp4YpvcnwJtC3gsnzEpvlUBIF6YAA4Jg?fbclid=IwAR3MRyROkBActLZYPEKWgYSlWy-zURzzmHYBAgP7r_sy1CeSP1SRjuOqSys&key=SGVZV2hLLUdRQXp2TDV3YVRUX19ZM2ZFblB0emFB

 

 

""""""""""""

17 i 18 maja 2019

 

Najbardziej prestiżowa, niemiecka wystawa psów rasowych VDH Europasieger Dortmund 2019.
Nasz Jagger Królewska Kraina, wystawiany przez Kasię Godlewską w stawce 4 championów zajmuje 1 lokatę, a następnie wygrywa porównanie o najlepszego psa w rasie BOS z wnioskiem na międzynarodowego championa Cacib, podwójnym Cacem i tytułem VDH Europasieger 2019.  W tym dniu na ringu wystawowym konkurowało ze sobą 31 hovawartów, które oceniała sędzia Klubu RZV/VDH Sigrid Darting-Entenmann.
Kolejna wystawa międzynarodowa w Dortmundzie Fruhjarssieger Ausstellung 2019 i nasza obecność w tej samej stawce championów, ale u sędziego Michaela Kunze, przynosi Kasi i Jaggerowi medal brązowy z lokatą 3/4 oraz oceną doskonałą. Tym razem po ringu biegały 24 hovawarty.

Kasiu i Jeto jesteście niesamowici, dziekuję :)
Współuczestniczkom dalekiej wyprawy do Dortmund ( Hance, Kasi i Dorocie ) gratulujemy doskonałych wyników i jednocześnie dziękujemy za świetną atmosferę. To był nasz czas ;)


Oficjalne wyniki i kilka zdjęć poniżej:

 

https://www.nrw.hovawart.org/index.php/ausstellung/ausstellungergebnisseberichte/893-vdheuropasiegerausstellungdortmund.html


dort dort1

dort5 dort3

 

 

"'""""""""""""

7 kwietnia 2019

W hodowli Królewska Kraina w Mosinie czeka na swoich ludzi czarny podpalany pies. Haker, bo takie nosi imię ten chłopak, czeka na aktywnego przewodnika. Haker chodzi na ćwiczak, zna podstawowe komendy, jest socjalnym psem z niemiecko-fińskim pochodzeniem. Haker nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów z człowiekiem oraz innymi psami. Bardzo wesoły i pełen chęci do zabawy hovek. Osobom zainteresowanym Hakerem polecam kontakt telefoniczny do hodowcy 605448090 :)
haker

 

 

""""""""""""

22/24 marca 2019

 

Pierwszy sportowy weekend i od razu w Jeseniku. Tym razem na ćwiczaku popisywali się Ayo oraz Skipper. Niestety, ten ostatni nie załapał sie na zdjęcia zaś za Ayko podziękowania dla Soni Brezinova. Do zobaczenia latem, już nie możemy się doczekać ;)

hak 1742 hak 1751

 

""""""""""""

3 marca 2019


Dwa hovawarcie serca przebadane dzisiaj w Zielonej Górze u specjalisty kardiologa pani prof. dr hab. Urszuli Pasławskiej z Uniwerystetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jagger i Ayo znakomicie znieśli długie badanie, mają zdrowe, silne serca co potwierdzone zostało certyfikatami. Bardzo miły dzień :)"Dwa serduszka, cztery oczy łojojoj"

 

img 2748 img 2795

 

Więcej artykułów…